O nás

Advokátní kancelář Zaripov & Partners provozuje advokátní praxi v souladu se zákonem o advokátní činnosti č. 85/1996 Sb. Naše kancelář je členem České advokátní komory a specialisté naší kanceláře se specializují na poskytování služeb migračního, finančního, trestního, daňového, mezinárodního, obchodního a procesního práva.


2 kanceláře
v Praze a Karlových Varech

Naše kancelář klade důraz na kvalitu a rychlost realizace stanovených cílů. Naše sídlo se nachází na Václavském náměstí v Praze (front office), kde advokáti Zaripov & Partners se setkávají s klienty a po určení a stanovení úloh prováději zpracování dokumentů a přípravují právní analýzu. Toto rozdělení nám umožnuje v nejkratší lhůtě realizovat advokátní činnost kvalitně a efektivně. Zkonzultovat a domluvit si schůzku v Karlových Varech je možné na pondělky, pouze po předchozí telefonické nebo emailové dohodě.


50 000 000 Kč
nebo 2 000 000 EUR

Na takovou částku advokátní kancelář Zaripov & Partners je pojištěna u společnosti Generali pod číslem 2963882119. Pojištění se vztahuje na případy porušení ujednání s klientem ze strany advokátní kanceláře. Je nutné doplnit, že žádný z našich klientů nevyužil uvedené pojištění na kompenzaci újmy, což charakterizuje naší kancelář jako spolehlivého partnera.

Certifikát


Úplná diskrétnost
garantujeme

Advokátní kancelář Zaripov & Partners Vám garantuje profesionální a individuální přístup. Jakákoliv informace o klientech nebo informace o konkrétních případech, kterými se naše kancelář zabývá, jsou chráněny zákonem o advokátní činnosti a patří k advokátnímu tajemství. Z toho plyne, že naše advokátní kancelář a její zaměstnanci jsou povinní dodržovat povinnost mlčenlivosti a je jim zakázáno poskytovat komukoliv, bez souhlasu klienta, údaje o poskytování právních služeb.

Naše úspěchy

TOP Ekonom 2022

Významné advokátní kanceláře České republiky 2022

Významné advokátní kanceláře České republiky 2021

TOP Ekonom 2021

TOP Ekonom 2020

Média o nás

Уголовное право: блокировка финансовых средств на банковских счетах на территории Чешской Республики и иных стран ЕС.

Source: https://420on.cz/news/economics/61692-ugolovnoe-pravo-blokirovka-finansovyh-sredstv-na-bankovskih-schetah-na-territorii-cheshskoy-respubliki-i-inyh-stran-es

Адвокат Сергей Зарипов отвечает на вопросы.

Source: http://gazeta.cz/article/9116-advokat-sergey-zaripov-otvechaet-na-voprosy

Русскоговорящая адвокатская контора Zaripov & Partners вошла в ТОП адвокатов.

Source: http://gazeta.cz/article/17099-russkogovoryaschaya-advokatskaya-kontora-zaripov--partners-voshla-v-top-advokatov

В связи с большим количеством дел, связанных с визовыми вопросами, уместно обратить внимание на некоторые аспекты местного законодательства, касающиеся получения учебных виз.

Source: http://gazeta.cz/article/15147-studencheskie-vizy

První setkání výboru a příznivců Vlasteneckého institutu.

Source: https://www.protext.cz/zprava.php?id=24120

11 июня в карловарский отель «Чайковский» (Čajkovskij Palace) прибыли важные гости: ветеран Великой Отечественной войны Анатолий Алексеевич Андреев со своей спутницей Марией Ивановной.

Source: https://www.prague-express.cz/personal-experience/67799-vstrechali-kak-ministrov-2

Kontaktujte nás

Všechny informace jsou zcela skryté a chráněné právy advokáta a klienta.